Návrhy bytových interiérů
Rekonstrukce

Bytový designér, který vám porozumí

Chystáte se koupit byt a nevíte, jak se vypořádat s rekonstrukcí? Nebo se stěhujete do vybydlených prostor a chybí vám představivost, jak je vkusně zařídit? Existuje mnoho firem i jednotlivců, kteří se zabývají rozvržením různě velkých ploch a obsazením vhodným nábytkem a dekorací. Dejte si však pozor, do jakých rukou tyto záležitosti svěříte. Stejně jako si dáváte záležet při volbě kadeřnice, lékaře či právníka, nepodceňte ani výběr architekta!

Zkušený architekt – cesta k vytouženému cíli

Bytový architekt je člověk, kterému nechybí fantazie, cit pro detail a schopnost vcítit se do potřeb svěřených klientů. Umí pracovat s prostorem, ať už je jakýkoli, a rovněž zná moderní trendy. Také si je vědom toho, že ne všichni zákazníci vyžadují nejnovější vychytávky a nechtějí se přizpůsobovat jen tomu, co je aktuálně „in“. Profesionální bytový designér umí skloubit dlouholeté zkušenosti v oboru s požadavky svých klientů, a vytvořit z nového či původního obydlí místo, v němž se jeho majitelé budou cítit útulně. Návrhář vám poskytne spoustu užitečných rad, díky nimž se budete moci lépe rozhodovat a poznáte materiály i styly se všemi výhodami i negativy.

Detailní půdorys

Návrhy bytových interiérů určitě nejsou záležitostí pár hodin. Vyžadují podrobnou analýzu představ klienta, která se netýká jen estetického hlediska, barev a designu. Důležitým kritériem pro započetí návrhu je rovněž dohodnutý finanční rozpočet. S cílem zajištění maximální spokojenosti se vyhotovuje 3D návrh s detailním zanesením všech navržených postupů.

Prostředí, o jakém jste snili

Ať už se trápíte s atypickými prostory, nedokážete zkombinovat materiál a barvy, nebo bojujete s rozčleněním malého bytu, zjednodušte si složitý proces zabydlování spoluprací s profesionálním architektem. Můžete tak předejít řadě potíží, potažmo finančním ztrátám vyplývajícím z prvotních přešlapů či nákupu nevhodných produktů. Specialista na bytový design vytvoří spolu s vámi plán, na jehož konci se budete radovat z příjemně zařízeného prostředí, do něhož se vždy s potěšením vrátíte.