Bydlení

Praktické dárky vhodné nejen na Vánoce

shutterstock.com

Doma se vždy chceme cítit příjemně, mít pohodlí a teplo. Většinou se proto snažíme všechny vybavit právě tak, aby pro nás bylo zařízení bytu maximálně komfortní. Najde se pár drobností, s kterými se nám bude doma ještě lépe odpočívat, tak proč si je nedopřát? Současně se může jednat o zajímavé tipy na netradiční dárky pro vaše blízké, kteří by rovněž ocenili pár šikovných drobností.

Televizní deka pro dlouhé zimní večery

Pro slastné lenošení u televize, které si, přiznejme si to, dopřává hodně z nás, se skvěle hodí televizní deka. Určitě jste ji také viděli v některém televizním spotu. Jedná se vlastně o takový teplý, měkký a útulný vak, do kterého se můžete zababušit, aby vám přitom nicnedělání nebyla zima. Koncept je to dobrý, obzvláště na zimní měsíce, kdy nám i doma bývá mnohdy zima.

Televizní deka, zdroj: obchod-s-darky.cz

Ortopedický polštář pomůže od bolesti

Čím dál tím více z nás trápí bolesti zad, šíje a krční páteře od nezdravého sezení či jednotvárné práce, ale také od špatného spacího rituálu. Právě spaní je jedna z mála věcí, které můžeme snadno ovlivnit, protože ho máme kompletně v našich rukou.

Ortopedický polštář, zdroj: obchod-s-darky.cz

Jestli se také necítíte ráno patřičně odpočatí, možná by vám pomohl ortopedický polštář. Je vyrobený z líné pěny, která se přizpůsobuje potřebám a tvaru lidské páteře a tím ji udržuje ve správné poloze. Je sice menší, než běžný polštář, takže si budete muset povlečení, buď ohrnou kolem dokola, nebo si nechat ušít menší, ale jestli vás to zbaví bolestí krku a navodí klidný spánek, tak to bude stát za to. Tento polštářek nepomůže každému, ale určitě stojí za vyzkoušení.

Zamilovaná solnička jako dárek do nového bytu

Chystáte se na návštěvu ke kamarádům či rodině do jejich nového bytu? Je slušné vzít nějakou drobnost s sebou. Můžete koupit láhev vína, kytku, ale také zamilované solničky. Pokaždé, když je obdarovaný vezme do ruky, tak si určitě vzpomene na vás.

Zamilované solničky, zdroj: obchod-s-darky.cz