Dům a stavba

Akros – specialista na hutní a nerezové materiály

V dnešním článku si představíme firmu Akros.cz, která se specializuje na dodávky hutního a nerezového materiálu. Klienty má jak mezi malými, tak i velkými společnostmi.

Představujeme firmu Akros.cz

Společnost AKROS, s.r.o. byla založena v roce 1990. Jejím zaměřením je prodej nerezového spojovacího a hutního materiálu. Mottem společnosti je: „Neexistuje pro nás malý zákazník“.

Přes 20 let zkušeností

Firma Akros.cz patří mezi specialisty na trhu v souvislosti se zpracováním nerezových a hutních materiálů. Řadí se mezi zkušené odborníky. Je již léty prověřena trhem, a tak může nabídnout svým zákazníkům stoprocentní záruku kvality. Většinu zboží má skladem za velmi nízké ceny. Provozuje rovněž internetový obchod, kde si může nakoupit každý.

Hutní materiál je mezi naší největší dovedností, dokážeme ho zpracovat přesně tak, jak si zákazník přeje. Vše je pečlivě zpracované do tyčí, plechů a trubek v rozměrech, které potřebujete.

Naše firma je i specialista na spojovací materiály. Máme pro Vás všechny možné druhy spojovacího materiálu, jako jsou šrouby, kolíky, čepy a jiné. U nás si můžete objednat jakékoliv množství a i přesto na Vás čekají nízké ceny.

Pokud hledáte kvalitní nerezové materiály, jsme tím pravým řešením je Firma Akros.cz, která se specializuje na nerezové materiály. Nabízí Vám vše, co potřebujete, naleznete u nás matice, šrouby, nýty a kolíky. Vše je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších materiálů.

Podívejte se na naši nabídku, a objednejte si pro svou práci jen kvalitní zboží. S našimi materiály, budou Vaše výrobky kvalitní, a Vaše spoje budou pevné a vydrží několik let.