dětský nábytek
Bydlení

I malé změny promění váš domov

Někdy dá hodně práce vybavit dům nebo byt tak, aby vše odpovídalo představám o maximálním pohodlí. A když se to konečně povede, netrvá dlouho, než přijde doba, kdy se vám vaše prostředí okouká. Změn dosáhnete velice snadno.

Novinky do dětského pokoje

Nejčastěji se proměňuje pokoj pro děti, protože tříletým se bude líbit zcela něco jiného než desetiletým. Nejmenší děti milují designy s pohádkovými postavičkami a zvířátky, ale později se s těmito motivy loučí. Také dochází k situacím, kdy se stále mění jejich oblíbení hrdinové. V těchto případech se doporučuje jednoduchý styl pro dětský nábytek, aby se líbil několik let. Moderní kusy nábytku mohou mít různé barevné provedení, k populárním odstínům patří grafitové, tyrkysové, limetkové, růžové a fialové. Určitě potěší rozličné rozestavení regálu, nějaké police a skryté prostory v jedné skříňce. Nástavba nad psací stůl vytvoří z malého kousku prostoru ojedinělé království, kdy vaše dítě nalezne vše důležité blízko.

Změna je život

Nepotřebujete mít na kontě v bance spoustu peněz, abyste dosáhli efektivního zmodernizování a vylepšení designu jednotlivých místností. Ložnice obměníte pestrou tapetou na jedné stěně, pomohou nové obrazy nebo stolek se zrcadlem. Nový vzhled obstarají také skříně ve stylu vintage se zdobenými kovovými úchytkami. Do obýváku si lidé chodí hlavně odpočinout, dívat se na televizi, bavit se s ostatními členy rodiny a s pozvanými hosty. Atraktivní obývací stěny se skládají z několika částí, záleží na tom, jaké vás zaujmou provedením a rozměry. Nechybí velice oblíbené šatní skříně s tyčí na ramínka, s uzavřenými či otevřenými poličkami, televizní stolky s prostorem na média a jiné drobnosti. Elegantní řešení nabízí pořízení komody se šuplíky, kam uložíte oblečení či jiné užitečné věci do domácnosti, které nechcete dlouho hledat, když je zrovna potřebujete použít.