klimatizace Samsung
Bydlení

Moderní klimatizace toho vedle chlazení vzduchu umí mnohem více

Pod pojmem klimatizace se spousta lidí představí jen přístroj, který v místnosti ochlazuje vzduch, aby v ní bylo příjemněji. Jenž moderní klimatizace je tak zajímavým přístrojem, který zvládá daleko více funkcí. Které to jsou?

klimatizace Samsung

Chladí i topí zároveň

Klimatizace totiž nejen chladí, ale také vytápí, a to zejména při použití v nízkoenergetických stavbách, jež bývají dokonale zapletené. Využívá se přitom principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch, kdy se vzduch v místnosti ochlazuje odebíráním tepla. Záleží na kvalitě klimatizace. Ty špičkové jsou schopné obytné pokoje vytápět i tehdy, kdy venku zuří kruté mrazy minus 35 °C.

Čistí vzduch

Vedle ohřívání a chlazení nabízí klimatizace také další funkci – čištění vzduchu. Bývají vybavené nejrůznějšími filtry, které ho zbaví plísní, roztočů, prachu, virů či bakterií. Využívá se přitom studené plazmy nebo nanočástic. Domácí klimatizace Samsung patří k nejtišším na trhu. Vedle toho nabízí i chlazení bez průvanu, což ocení každý, komu neustálé proudění vzduchu nedělá dobře. Pro lepší ovládání bývají vybaveny Wi-Fi modulem, které ocení každý uživatel moderních technologií.

Dlouholetá záruka na kompresory

Klimatizace Panasonic patří mezi stálice v tomto sortimentu. Sama značka je zárukou kvality. Produkty s příznivou cenou jsou mezi zákazníky oblíbené, a to také díky dlouholeté záruce na kompresory. Model Etherea nabízí i systém na čištění vzduchu formou nanočástic.

Moderní technologie a diskrétní vzhled – to jsou hlavní vlastnosti klimatizace Daikin. Disponuje vysokou účinností a komfortem, jež ocení každý její uživatel. Její špičkový model vytvoří ve vašem obydlí dokonalé klima tak, že se budete pohodlně cítit celých 24 hodin 7 dní v týdnu, a to od hlavy až k patě.

Moderní bydlení se bez vhodné klimatizační jednotky neobejde. Jedná se o standard, na který si lidé velmi snadno zvykli.