Reality

Potřebujete odhad nemovitosti pro dědické řízení?

Úmrtí v rodině, zejména pokud jde o nejbližší, bývá tím nejtěžším životním okamžikem. Někdy dopředu víme, že brzy nastane, jindy je náhlé. V obou případech nám však život nenechává příliš prostoru pro to, abychom se mohli se situací o samotě či s blízkými vyrovnat. Čeká nás totiž spousta úředních povinností. Včetně dědického řízení. Poradíme vám, kdo vám udělá ocenění nemovitosti při dědické řízení.

Ze dne na den se můžete octnout v situaci, kdy se nedostanete na partnerův účet, který jste společně používali. Musíte řešit jeho platby za telefon či řešit dědické řízení. Smrt v rodině je náročná po psychické stránce a k tomu všemu musíme zvládat i veškeré náležitosti kolem ní. Nechte si pomoci a odhad pro dědické řízenísvěřte do rukou odborníků.

Odborníky najdete v RE/MAX Anděl

Na odhad nemovitosti při dědictví, ale i na prodej pozůstalostí se specializuje realitní kancelář RE/MAX Anděl. Andělé, jak si specialisté z této realitní společnosti říkají, se zaměřují především na pražské nemovitosti a na Karlovarsko, kde má realitní kancelář rovněž svoji pobočku. Avšak neznamená to, že vám odhad nezajistí i v dalších lokalitách. Nemusíte nikam jezdit, dokonce ani zástupcům kanceláře ukazovat živě nemovitost, o kterou se jedná. Odhad nemovitosti pro dědictví je jednodušší než při prodeji. Firma má odborníky, kterým postačí základní údaje o nemovitosti, jejím stavu a lokalitě a vše se dá vyřídit vzdáleně. Pro odhad nemovitosti dědictví rovněž vyfoťte.

Administrativu kolem dědictví je nutné zvládnout rychle

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení dostanete rychle a nedojde tak k žádnému zdržení. Odhad nemovitost ocení přesně tak, jak je žádáno notáři a zákonem.

Doba truchlení je náročná. Je proto dobré vědět, komu lze část povinností svěřit. Andělé z RE/MAX Anděl chápou, jak náročné chvíle v těchto chvílích klient prožívají, a jednají seriózně, rychle a profesionálně.