Vestavěné skříně
Bydlení

Vestavěná skříň na míru ušetří prostor

Potřebujete vyřešit úložný prostor pro své věci a zároveň chcete využít místo v bytě/domě na maximum? S vestavěnými skříněmi na míru to nebude žádný problém.

Vestavěné skříně

Do které místnosti pořídit vestavěnou skříň?

Vestavěná skříň, některými lidmi nazývaná též „vestavěnka“ je vhodná do každé obytné místnosti. Využijete ji jak v ložnici, obývacím pokoji, pracovně, tak v dětském pokoji. Kromě obytných místností se hodí také do předsíně.

Maximální využití prostoru

Máte v domácnosti nějaký atypický výklenek a nechcete jej nechat bez využití? Komerčně dostupný nábytek se vám do něj podaří (pokud vůbec) napasovat jen s obtížemi. Nebojte se využít celou výšku pokoje od podlahy ke stropu a vybavte jej vestavěnou skříní na míru, vybavenou přesně podle vašich potřeb.

Výhody vestavěnek na míru

Vestavěné skříně vyrobené na míru přinášejí řadu výhod. Mezi hlavními jmenujme variabilita a unikátnost. Najdou se však i další, důležité z praktického hlediska:

  • přizpůsobí se každému výklenku pokoje/bytu, jsou vhodné také do atypických prostor či podkrovních bytů,
  • nevyhovuje-li vám univerzální uspořádání polic, představují pro vás vestavěnky na míru ideální řešení, protože si přizpůsobíte úložné prostory přesně podle svých potřeb,
  • vybírat můžete z velkého množství designových provedení – nejste limitováni dostupnými hotovými produkty v obchodních domech,
  • byt se se stává originálním a jedinečným, protože každá skříň je unikát (nejedná se o „masovou“ výrobu).

vestavěnka

Vytvořte si vestavěnou skříň

Nemusíte být profesionální designér, s online návrhářem vestavěné skříně si můžete snadno a rychle vytvořit skříň podle svých požadavků. Potřebujete pomoci s finální vizualizací šatní skříně? Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří vám rádi a ochotně poradí.